✔️ Юридичні послуги в Києві від юридичної компанії JURBIZ

Юридичні послуги

Торгова марка в Україні

Торгова марка (ТМ, товарний знак, знак для товарів та послуг) – позначення, за яким товари та послуги одних фізосіб або юридичних осіб відрізняються від товарів та послуг інших фізосіб або юридичних осіб. Відповідно до Закону України “Про охорону прав на знаки для товарів та послуг“, зображення торгової марки та перелік товарів та послуг, внесені до Державного реєстру свідоцтв України на торгові марки, визначають обсяг правової охорони, що надається торговій марці.

Розрізняють такі позначення ТМ:

 • Словесне позначення (слово, літери, цифри);
 • Зображувальний елемент (картинка);
 • Комбінування словесних позначень та зображувальних елементів.

Ознайомитись з усіма деталями по отриманню Торгової марки в Україні, можна у нашому розділі: Юрпослуги “Торгова марка”.

Додаткові послуги та документи, які ви отримуєте:

 • Попередня перевірка пошуку ТМ у відповідних класах;
 • Допомога у розробці дизайну логотипу для ТМ;
 • Довідка про подання документів на реєстрацію ТМ;
 • Свідоцтво на знак для товарів та послуг (свідоцтво на ТМ).

Які переваги надає реєстрація Торгової марки в Україні?

Ознайомитись з перевагами, які вам надаються, після отримання Свідоцтва на знак для товарів та послуг, можна в нашому розділі: Юрпослуги “Торгова марка”.

Реєстратор розрахункових операцій РРО

Реєстратор розрахункових операцій (РРО) – це пристрій чи програмно-технічний комплекс, у якому реалізовані фіскальні функції і він призначений для реєстрації розрахункових операцій під час продажу товарів чи наданні послуг, операцій із торгівлі валютними цінностями у готівковій формі чи реєстрації кількості проданих товарів чи наданих послуг , операцій з видачі готівки власникам електронних платіжних засобів та з прийому готівки для наступного переказу.

Касовий апарат – це пристрій, що фіксує торгові операції, використовується під час розрахунків за продані товари та виконані послуги.

РРО застосовується майже у всьому бізнесі України: ресторанний, магазинний, кур’єрська доставка та інші сфери діяльності бізнесу.

Який РРО вибрати для ФОП?

Всі РРО відрізняються один від одного. Щоб вибрати необхідний для вашого бізнесу РРО, у якому буде зручний функціонал, потрібно визначиться з основними видами РРО:

 • Автономний касовий апарат;
 • Фіскальний реєстратор РРО;
 • Програмний РРО (від податкової чи сторонніх розробників), що працює на смартфоні чи планшеті;
 • Портативний РРО;
 • POS-системи та POS-термінали.

В Україні дозволяється використовувати лише вітчизняні чи іноземні РРО, які обов’язково мають бути включені до Державного реєстру РРО.

Які переваги надає реєстрація РРО (касового апарату) в Україні?

Ознайомитись з перевагами, які вам надаються, після реєстрації касового апарату, можна у нашому розділі: Юрпослуги “Реєстрація касового апарату”.

Ліцензія на алкоголь та тютюнові вироби

Ліцензія на алкогольні напої та тютюнові вироби— це спеціальний дозвіл, документ державного зразка, що засвідчує право суб’єкта господарювання на здійснення (продаж) алкогольних напоїв та тютюнових виробів протягом певного терміну.

Ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами видають суб’єктам господарювання всіх форм власності. Видача, призупинення та анулювання ліцензії покладено на органи виконавчої влади (за місцем торгівлі суб’єкта господарювання), уповноважені Кабінетом Міністрів України.

Ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами видаються суб’єктам господарювання строком на один рік і підлягають обов’язковій реєстрації в органі доходів та зборів, а в сільській місцевості і в органах місцевого самоврядування за місцем торгівлі суб’єкта господарювання.

Ознайомитись з усіма деталями щодо отримання Ліцензії на алкоголь та тютюнові вироби, можна у нашому розділі: Юрпослуги “Ліцензія на алкоголь та тютюнові вироби”.

Документи, які ви отримуєте:

 • Ліцензія на роздрібну торгівлю алкогольними напоями;
 • Ліцензія на роздрібну торгівлю тютюновими виробами;
 • Ліцензія на роздрібну торгівлю сидром та перрі (без додавання спирту).

Які переваги надає Ліцензія на алкогольні напої та тютюнові вироби?

Ознайомитись з перевагами, які вам надаються, після отримання Ліцензії на алкогольні напої та тютюнові вироби, можна у нашому розділі: Юрпослуги “Ліцензія на алкоголь та тютюнові вироби”.

Послуги з нерухомості

Введення об’єкта в експлуатацію — це завершальний етап будівництва об’єкта нерухомості перед тим, як зареєструвати право власності на нерухомість у державному реєстрі майнових прав та отримати право власності на нерухомість, а також етап, після якого можна підключитися до інженерних мереж для повноцінного функціонування об’єкта будівництва.

Експертна оцінка майна – це основна частина всіх операцій з об’єктами майна. Поділяють таку оцінку об’єктів майна: незалежна експертна оцінка нерухомості та незалежна експертна оцінка рухомого майна.

Технічний паспорт БТІ — це документ, що має інформацію про фактичний стан нерухомості, а саме: про площі, поверховість, дату споруди, капремонт, товщину стін, теххарактеристики покрівлі та фундаменту. Він виробляється як на всі будинки, так і на окремі приміщення. Вид нерухомості, на який можна отримати Технічний паспорт БТІ: квартира, житловий будинок, дачний будинок, садовий будинок.

Переведення приміщення з житлового фонду до нежитлового — це процедура, коли житлові приміщення у багатоквартирному житловому будинку або окремий житловий будинок або його частина можуть бути переведені з житлового до нежитлового фонду, якщо вони: визнані у встановленому законодавством порядку нежитловими; власники змінюють їхнє функціональне призначення.

Право власності на нерухомість – це право особи на майно (річ), яке воно здійснює відповідно до закону за своєю волею, незалежно від волі інших осіб, право проживання у квартирі як власник квартири, можливість прописати інших людей на квартирі.

Ознайомитись з усіма деталями послуг з нерухомості можна в нашому розділі: Юрпослуги “Послуги з нерухомості”.

Будівельна ліцензія

Будівельна ліцензія — це дозвіл на виконання будівельних, будівельно-монтажних робіт (наприклад: будівництво доріг, будівель та інші), що видається Державною архітектурно-будівельною інспекцією України (ДАСІ, ДАБІ) компаніям (організаціям, ТОВ, ФОП). Ліцензіат отримує бланк ліцензії з додатком про перелік робіт. Будівництво без ліцензії – незаконне підприємництво, яке карається у відповідність до законодавства України.

Юридична особа (ТОВ, компанія) або фізична особа-підприємець (ФОП), яка має намір здійснювати будівельну діяльність, має отримати ліцензію на провадження господарської діяльності з будівництва (Ліцензія на будівельні роботи). Ліцензія на провадження господарської діяльності з будівництва є безстроковою.

Для можливості виконання будівельних робіт залежно від визначеної проектної документації категорії складності будівництва, підрядник повинен мати відповідну будівельну ліцензію в Україні. Категорія складності об’єкта будівництва визначається відповідно до державних будівельних норм та стандартів на підставі класу наслідків (відповідальності) такого об’єкта будівництва.

Ознайомитись з усіма деталями послуги з отримання ліцензії на будівництво можна у нашому розділі: Юрпослуги “Будівельна ліцензія”.

Довідки, Витяги, Виписки

Довідка про відсутність судимості на території України, необхідна громадянам України, іноземним громадянам, особам без громадянства, які досягли 14-річного віку, які надають Довідку при оформленні на роботу (працевлаштуванні), для виїзду за кордон (оформлення візи), для участі в публічних закупівлях , тендерах, для оформлення ліцензії на роботу з наркотичними засобами, психотропними речовинами та прекурсорами, для оформлення дозволу на зброю, для надання у військкомат, для оформлення постійного посвідки на проживання, для оформлення громадянства, для надання до установ іноземних держав, для оформлення документів у органи соціального забезпечення, усиновлення, встановлення опіки для надання до установ іноземних держав або за місцем вимоги видає Довідку Міністерство внутрішніх справ України (сервісний центр МВС), незалежно від прописки.

Виписка з ЄДР за результатами проведеної державної реєстрації юридичної особи (компанії | ТОВ), реєстрації фізичної особи – підприємця (ФОП), надається державним реєстратором юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань на аркушах формату А4 (без спеціальних бланків) з проставленням підпису та печатки державного реєстратора.

Опис документів після проведення державної реєстрації нової юридичної особи (компанії | ТОВ) або реєстрації фізичної особи – підприємця (ФОП), а також після проведення державної реєстрації змін по юридичних особах (компанії | ТОВ) та реєстрації змін щодо фізичної особи – підприємця (ФОП).

Довідка про відсутність заборгованості зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), яка потрібна для участі в публічних закупівлях, тендерах, видають податкові інспекції за місцем реєстрації компанії, таку ж довідку можна отримати онлайн в електронному вигляді. На сьогоднішній день Довідка у паперовому вигляді прирівнюється до підписаної ЕЦП довідки в електронному вигляді.

Довідка статистики, яка потрібна для участі в публічних закупівлях, тендерах, під час акредитації на митниці (під час здійснення зовнішньоекономічної діяльності: експорт або імпорт товарів, послуг), для отримання ліцензії під певні види діяльності, у судових процесах (адміністративні, цивільні, господарські справи) ), фігурантом яких виступає компанія, при підписанні контракту з контрагентом та інше, видається державним територіальним статистичний відділом.

Довідка про банкрутство, потрібна юридичній особі або фізичній особі, для участі у публічних закупівлях, тендерах, під час підписання контракту з контрагентом та інше, видає Довідку Міністерство юстиції України онлайн в електронному вигляді з підписом ЕЦП.

Довідка про відсутність корупційних правопорушень (інформаційна довідка з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення), потрібна юридичній особі або фізичній особі, для участі в публічних закупках, тендерах, особі, яка претендує на особливо відповідального становища, та на посади з підвищеним корупційним ризиком та інше, видає Довідку Національне агентство з питань запобігання корупції онлайн в електронному вигляді за підписом ЕЦП.

Ознайомитись з усіма деталями послуги з отримання Довідок, Витягів, Виписок можна у нашому розділі: Юрпослуги “Довідка, Витяг, Виписка”.

(30 оценок, среднее: 4,87 из 5)
Loading...
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Call