✔️ Юридичні послуги в Києві від юридичної компанії JURBIZ

Реєстрація РРО

Терміни: від 1 до 3 роб. днів

#norussianclients Прапор України

Реєстратор розрахункових операцій (РРО) – це пристрій чи програмно-технічний комплекс, у якому реалізовані фіскальні функції, він призначений для реєстрації розрахункових операцій під час продажу товарів чи наданні послуг, операцій із торгівлі валютними цінностями та інше

Основні види

РРО в Україні

Основні види касових апаратів

Багатофункціональний автономний касовий апарат – працює автономно без комп’ютера із звичайним потоком чеків. У пам’яті апарату зберігається інформація про всі товари, їх можна міняти лише вручну. Перебуває на регулярному сервісному обслуговуванні.

Багатофункціональний фіскальний реєстратор – працює з великим потоком чеків, налаштовується та працює через комп’ютер або планшет, потребує інтеграції з програмою обліку. Підвищена ціна.

Багатофункціональний програмний РРО (ПРРО) – працює онлайн та офлайн з телефону та комп’ютера, має електронні чеки (їх можна роздрукувати) та звіти. Доступна ціна. Законодавством запроваджено поняття «хмарний» РРО – технологія, яка дає змогу працювати без фіскальних реєстраторів. Не потрібно купувати, оновлювати та обслуговувати дороге касове обладнання.

Портативний РРО – на сьогоднішній день в Україні дуже поширений, його можна зареєструвати на кур’єрську службу доставки або виїзну торгівлю (автомобіль та інше) та використовуватися кур’єром чи продавцем безпосередньо на місці реалізації товару або надання послуги (у місці проведення розрахунків).

POS-система | POS-термінал – використовуються у великих магазинах, у будівлях громадського харчування, які прискорюють роботу касирів за рахунок її автоматизації, вирішують усі питання з онлайн-касою, складами, фінансами, аналітикою, CRM.

Вартість та терміни

Реєстрація 1 РРО на 1 місце

від 1 500 грн

онлайн по Україні

від 2 500 грн

реєстрація в дпс

1-3 роб. дні

Терміни реєстрації

Додаткові платежі:

  • Нотаріально завірена довіреність на представника (від керівника компанії чи ФОП).

Які документи потрібні,

щоб зареєструвати РРО в Україні?

  • Нотаріальна довіреність на представника (від керівника ТОВ чи ФОП);
  • Договір про поставку РРО та видаткова накладна (чек);
  • Договір з сервісним центром на обслуговування РРО;
  • Довідка про опломбування РРО;
  • Акт про введення в експлуатацію РРО від ЦСО;
  • Заява на реєстрацію РРО.

Документи, які ви отримаєте

після реєстрації РРО

Реєстраційне посвідчення форма 3-РРО, Реєстрація касового апарату 2022, Реєстрація РРО Київ, ПРРО, КУРО

Реєстраційне посвідчення

за формою №3-РРО

Після отримання документів, ви можете приймати платежі від клієнтів і видавати їм чеки

Важливо!

В Україні дозволяється використовувати лише вітчизняні чи іноземні РРО, які обов’язково мають бути включені до Державного реєстру РРО.

Після реєстрації РРО

ви маєте наступні переваги та можливості в Україні

  • Вести законний бізнес на території України: здійснювати продаж товарів та послуг;
  • Працювати з юридичними особами, фізичними особами-підприємцями та з фізичними особами;
  • Видавати клієнтам чеки у паперовому вигляді або чеки в електронній формі;
  • Працювати готівкою та отримувати перекази банківськими картками.

ми завжди знаходимо найефективніші рішення

Відправити заявку



    В які органи подавати документи для реєстрації РРО?

    Щоб зареєструвати РРО для ФОП, зняти РРО з обліку в ДПС чи перереєструвати РРО, можна онлайн, маючі ключі ЕЦП банку (електронні ключі), або подати документи на реєстрацію РРО у паперовому вигляді до податкової служби України.

    Ви можете звернутися до нашої компанії. Наші юристи допоможуть вам швидко, без черг та зайвих нервів, зареєструвати РРО в податковій.

    Регулярні питання при реєстрації РРО

    Обов’язково у використанні в 2022 РРО для ФОП єдинників (2, 3 та 4 групи), а саме для тих ФОП, які працюють з готівкою та отримують перекази банківськими картками незалежно від суми (продавці в маркетах та магазинах, інтернет-магазини, що пропонують товари та послуги) , реалізатори медикаментів та ювелірних виробів, турагентства та оператори, власники кафе та ресторанів та інших закладів громадського харчування).

    Так, можна. На сьогоднішній день уряд спростив етап процесу реєстрації касового апарату. Тепер зареєструвати РРО для ФОП, зняти РРО з обліку в ДПС та перереєструвати РРО, можна онлайн за допомогою ЕЦП – електронних ключів банку (наприклад Приватбанку, Ощадбанку, Укрсиббанку та інші), подавши необхідні документи та підписавши їх цифровим підписом.

    Магазини та заклади, які продають алкоголь та сигарети, зобов’язані проводити фіскалізацію продукції встановивши РРО або ПРРО, а також їм необхідно отримати ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.

    РРО не потрібно реєструвати для ФОП на 1-й групі єдиного податку, ФОП, які працюють виключно з безготівковими розрахунками і нарахуваннями (оплата з особового рахунку покупця на рахунок продавця), ФОП, які торгують продукцією, яку виробляють, реалізовують на ринках, а також до тих, хто належить до ст. 9 ЗУ «Про використання контрольно-касових апаратів та товарно-касових книг при розрахунку зі споживачами у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

    За порушення законодавства України щодо використання ККА та ТКК при розрахунку зі споживачами у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, передбачені фінансові санкції у вигляді штрафів за невикористання РРО, а саме:

    • За проведення розрахункових операцій із використанням РРО чи ПРРО на неповну суму вартості товарів чи послуг;
    • Не проведення розрахункових операцій через РРО або ПРРО з фіскальним режимом роботи;
    • За невидачу чека у паперовому вигляді чи чека в електронній формі та інші.

    Касовий апарат – це пристрій, який фіксує торгові операції, використовується при розрахунках за продані товари та виконані послуги.

    Фіскальні касові апарати відрізняються від нефіскальних наявністю фіскальної пам’яті – спеціального носія інформації, дані з якого не можна видалити, а також іншими особливостями конструкції, що описані місцевим фіскальним законодавством. У фіскальної пам’яті накопичуються дані про операції, вчинені за допомогою даного касового апарату.

    РРО застосовується майже у всьому бізнесі в Україні: ресторанний, магазинний, кур’єрська доставка та інші сфери діяльності бізнесу.

    Статті та новини

    ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
    +
    Передзвоніть мені!
    Call